×

Naturmedicin jest firmą działającą w Polsce już 15 lat. W naszym katalogu znajdują się takie marki jak Swederm, STEAMCREAM, Almea do której należą odżywaki Xlash czy Hudosil. Naszym flagowym produktem jest Bronzing stone, kamień brązujący najwyższej jakości, polecany przez znane polskie szafiarki i blogerki. W naszym katalogu znajdują się ponadto specjalne pędzle KABUKI (wykonane z taklonu) oraz silnie natłuszczająca maść do codziennej pielęgnacji skóry dłoni, stóp czy łokci.

Wszystkie nasze produkty tworzone są z pasją, zarówno do profesjonalnego, jak i codziennego użytku.

„Aby odkryć nasz cały potencjał, oczekujemy perfekcji, dlatego każdy produkt tworzymy z ogromną precyzją" - to dewiza wyznaczająca kierunek działania Naturmedicin. Potwierdzają go nasze produkty; Bronzing stone z unikalną formułą i eleganckim, docenianym przez konsumentów opakowaniem, wygodne i użyteczne pędzle KABUKI oraz specjalna maść Hudsalva.

Nie testujemy naszych kosmetyków na zwierzętach ani nie tworzymy naszych produktów z surowców testowanych na zwierzętach. W naszych działaniach kierujemy się ekologią, dbając o otaczającą nas przyrodę.

Nasze kosmetyki znaleźć można w naszym sklepie internetowym oraz w najlepszych gabinetach kosmetycznych.

OTO NASZ ZESPÓŁ

Beata Kulbikowska

CEO & Marketing Manager.

Email: beata@naturmedicin.pl

Wraz z Sebastianem stworzyła i rozwija firmę. Przemierzając świat poszukuje najlepszych produktów. Odpowiada za social media. 

Sebastian Kulbikowski

CEO & Managing Director.

Email: sebastian@naturmedicin.pl

Firma to on. Dba o finanse, negocjuje, kreuje, poszukuje.  

Monika NOŻYŃSKA

Nasza prężna Key Account Manager

Email: monika@naturmedicin.pl

Tel: 505 652 682

Czyli osoba, która dba o jak najlepsze kontakty z naszymi partnerami i konsumentami.

PATRYCJA LIPIŃSKA

Field Sales Executive

Email: patrycja@naturmedicin.pl

Tel: 501 215 600

Prowadzisz gabinet kosmetyczny? Chcesz współpracować z Naturmedicin? W takim razie będziesz częściej korespondował/korespondowała i rozmawiał/rozmawiała z Patrycją, naszym specjalistą do spraw sprzedaży.

Ewelina Szafirowicz

Logistics Specialist

Tel: 58 346 50 66

Dzięki jej pracy, mamy odpowiednie produkty i możemy wysłać je do naszych partnerów.

Agata Orłowska

Field Sales Executive

Email: agata@naturmedicin.pl

Tel: 504 849 288

Prowadzisz gabinet kosmetyczny? Chcesz współpracować z Naturmedicin? W takim razie będziesz częściej korespondował/korespondowała i rozmawiał/rozmawiała z Agatą, naszym specjalistą do spraw sprzedaży.

Sylwia Pacholak

Field Sales Executive

Email: sylwia@naturmedicin.pl

Tel: 504 488 788

Prowadzisz gabinet kosmetyczny? Chcesz współpracować z Naturmedicin? W takim razie będziesz częściej korespondował/korespondowała i rozmawiał/rozmawiała z Sylwią, naszym specjalistą do spraw sprzedaży.

Opis produktu